Náš řádně proškolený personál je vždy připraven Vám vyhovět a poradit s dotazy týkajícími se námi nabízených služeb, bezpečnosti, vybavení, úklidu a možná se dozvíte i něco navíc!

Uvede Vás do základních pravidel na ubytovně a v případě jakéhokoliv problému se nebojte kontaktovat našeho správce, jenž se Vám pokusí pomoci, poradit, nebo opravit vše nezbytně nutné.

Tímto způsobem zároveň žádáme ubytované, aby hlásili na recepci různá poškození, znečištění, hluk, nebo jiné záležitosti, jenž by jim znepříjemňovaly pobyt v prostorách ubytovny. Záležitosti, řešíme, diskrétně a s co nejrozumnější nápravou. Pokud by ubytovaný sám poškodil, nějaké vybavení prostor ubytovny, nechť se obrátí na správce a ten s ním sjedná vhodnou nápravu, pokusíme se věci řešit rozumně a s ohledem na trvanlivost a opotřebení různého vybavení, tudíž není potřeba se obávat nějakého postihu, spíše se jedná o naši informovanost a možnost vybavení včas opravit, nebo vyměnit. Proto závady, stížnosti, námitky, návrhy, postřehy hlaste na recepci, buď osobně, nebo písemně, k tomuto můžete využít poštovní schránku, jenž se nachází u hlavního vchodu, před recepcí, nebo nám napište na emailovou adresu: praniastiznosti@md-service.cz

Ubytovací řád je k dispozici na recepci, případně vyvěšen na dveřích každého pokoje.

Zpět na nabídku

Kontakt

KDE NÁS NAJDETE

MD service s.r.o.
Podnikatelská 558
190 11 Praha 9 - Běchovice
IČO: 282 58 533
Zapsáno: 3.března 2008 Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 135898
Bankovní spojení: 219791185/0300 (ČSOB)

JAK NÁS KONTAKTOVAT

Napište nám email
info@md-service.cz
nebo nám zavolejte
+420 608 770 660

Nahoru