Ubytovna D HOSTEL je situována ve čtyřpodlažním, zděném zrekonstruovaném objektu, zajišťujícím příjemné a komfortní ubytování ve standardu hostel, ubytovna, pension. Ubytovna je na každém patře vybavena sociálními zařízeními a kuchyňským zázemím. Prostory naší ubytovny udržujeme v hygienické čistotě s důrazem na dodržování všech norem.

Ubytovna se nachází v zelené části Prahy 9 Běchovice v areálu Výzkumných ústavů Běchovice. Nabízíme tradici a zkušenosti s poskytováním kvalitního a levného bydlení pro jednotlivce, páry, ženy, muže, firmy, sportovní zájezdy, turistické zájezdy, studentské a jiné skupiny na krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Samozřejmě uvítáme i spolupráci se státními institucemi a nejrůznějšími cestovními a personálními agenturami.

Vzhledem k velikosti našeho objektu jsme schopni našim zákazníkům nabídnout různé kategorie bydlení dle požadavků na cenu a vybavení pokoje.

Nabídka ubytování

Disponujeme 1 až 3lůžkovými pokoji se standardním vybavením, ke každému lůžku se vším příslušenství patří také židle, stůl a skříň. Dle přání zákazníka je možné po zaplacení zálohy dovybavit pokoje například lednicí. Zdarma nabízíme připojení WiFi, vysokorychlostní připojení poskytujeme za poplatek, viz. ceník služeb.

Odpovědi na časté dotazy

Vybavení Ubytovny

Pokoje

Nabízíme jedno až tří lůžkové pokoje pro jednotlivce, ženy, páry, firmy, turisty, řemeslníky, dělníky, zaměstnance, studenty. Každý pokoj je vybaven osvětlením, žaluziemi a základním nábytkem, ke každému lůžku je k dispozici, skříň, stůl, židle, případně noční stolek a lampička. Zařízení pořizujeme v obchodním domě IKEA. Samozřejmostí jsou minimálně dvě zásuvky na každém pokoji. Podlahová krytina je PVC, případně koberec. Pokoje je možno oproti záloze dovybavit lednicí. Vstupní dveře do pokoje jsou žáruvzdorné s odolností třicet minut a pro bezpečnost a ochránění únikové cesty jsou osazeny samozavíracím zařízením. V každém pokoji je nainstalován autonomní hlásič požáru (pokud byste zaregistrovali tiché pípání, prosím, hlaste tuto skutečnost na recepci, jedná se pouze o upozornění na blížící se výměnu zdroje). V nabídce jsou i společné pokoje určené k spolubydlení se spolubydlícím i ve variantě ubytování pro ženy.

 • pokoje pro jednotlivce
 • jednolůžkový pokoj
 • dvoulůžkové pokoje
 • třílůžkové pokoje
 • ubytování pro skupiny
 • společné pokoje
 • samostatné pokoje

Sociální zařízení

Nachází se na každém patře budovy v těsné blízkosti schodiště. Zázemí je na každém patře totožné.
Toalety – na patře jsou vždy 4 toalety se samostatnými kabinkami. V prostorách toalet se nachází jumbo zásobník na toaletní papír a 4 pisoáry pro pány.
Umývárna – každé patro je v těsné blízkosti sprch vybaveno minimálně osmi samostatnými umyvadly se zásobníkem na mýdlo.
Sprchy – na každém patře jsou 4 samostatné sprchové boxy s jistotou dostatečného množství teplé vody z centrálního systému vytápění budovy.
Prostory sociálního zařízení se denně uklízejí. Dbáme na řádné dodržování hygienických norem a kapacitu prostor.
Ubytovaní mají možnost libovolného užití soc. zařízení v jakémkoliv patře ubytovny.
Ubytované osoby prosíme o dodržování hygienických zásad v souladu s ubytovacím řádem a základy společenské výchovy.

Společná kuchyně

Kuchyně se nacházejí na každém patře budovy, vždy na začátku chodby po pravé straně od schodiště. Jsou vybaveny dřezy pro oplach nádobí a přípravu potravin, přípravky na mytí nádobí, plotýnkovými vařiči na tepelné opracování potravin, mikrovlnnými troubami pro ohřev potravin a rychlovarnými konvicemi na ohřev vody.
I zde dbáme na řádné dodržování hygienických zásad a žádáme ubytované, aby prostory kuchyní udržovali v pořádku a čistotě.
Ubytovaní mají opět možnost využít kuchyně na libovolném podlaží.

Společné prostory

Vstupní prostor a chodby našeho ubytovacího zařízení se denně uklízejí a dezinfikují. Naší snahou je poskytnout čisté a útulné ubytování za přijatelné ceny. Vstup, recepce a všechny hlavní chodby jsou v zájmu bezpečí našich hostů neustále monitorovány. Našim cílem je poklidné a příjemné soužití jednotlivých hostů a udržení čistoty v prostorách ubytovny.

Výtah

Výtah se nachází přímo u schodiště a je hostům k dispozici pro snadný přesun do vyšších pater. Výtah je moderní a odpovídá všem současným předpisům. (Snažíme se chovat ekologicky, a proto žádáme naše hosty, pokud se pohybují pouze z patra do patra, aby využívali schodiště. Mezi patry je pouze 28 schodů a pohybem po schodech šetříte elektrickou energii potřebnou k přivolání výtahu ze vzdálenějších pater.)

Recepce

Prostory recepce se nachází u hlavního vstupu do budovy ubytovny. Ten je na jižní straně u hlavní příjezdové cesty. Recepce je otevřena v pracovní době a slouží především pro komunikaci s ubytovanými hosty. Můžete zde provádět Vaše rezervace, platby, prodloužit pobyt, ale i získat informace o námi nabízeném ubytování. Na recepci můžete také nahlásit případné nedostatky nebo závady. Náš řádně proškolený a zkušený personál je připraven Vám vždy vyhovět.

Bezpečnost

Ubytovna je kolaudována dle současných předpisů a vyhovuje tak všem nařízením vycházejícím z evropských norem. V oblasti hygieny překračují všechny prostory požadavky norem a jsou udržovány v hygienické čistotě. Vše se děje s ohledem na aktuální situaci a způsob užití. Na všechny nedostatky reagujeme jen s minimální prodlevou.

Vše o bezpečnosti

Hygiena

Dbáme na řádné dodržování hygienických zásad, proto prostory ubytovny pravidelně uklízíme a dezinfikujeme. Náš personál, který je řádně proškolen a pověřen úklidem veřejných prostor ubytovny, je připraven přijmout Vaše případné postřehy nebo upozornění ohledně znečištění. Chodby a další společné prostory jsou každý den pravidelně uklízeny, dezinfikovány a kontrolovány. Kuchyně taktéž procházejí každodenní očistou, přesto ubytované žádáme o důsledné dodržování pořádku a čistoty prostor kuchyní, s ohledem na možnost užití kuchyní ostatními ubytovanými! Sociální zařízení se uklízí a kontrolují každý den. Samozřejmě jsme připraveni přijmout Vaše postřehy v případě náhlého poškození nebo náhlého znečištění.

Vše o hygieně

Společenské místnosti

Prostory společenské místnosti jsou vybaveny stoly a posezením pro deset osob. V prostorách je přísný zákaz pohybu osobám, jež nebyly předem ohlášeny, a osobám pod vlivem alkoholu.

Prodejní automaty

Prodejní automaty jsou umístěny v přízemí za vstupem. Zajišťují základní občerstvení s nabídkou snacků, baget, teplých a studených nápojů. Jsou pravidelně doplňovány a jejich sortiment je obměňován dle požadavků našich zákazníků.

Parkování

Našim zákazníkům nabízíme parkování zdarma přímo pod okny ubytovny. Parkovací místa se nachází pod přímým osvětlením a částečným dohledem kamer.

Obsluha

Náš řádně proškolený personál je vždy připraven Vám vyhovět a poradit s dotazy týkajícími se námi nabízených služeb, bezpečnosti, vybavení, úklidu a možná se dozvíte i něco navíc!

Vše o obsluze

Spotřebiče/možnosti

Nabízíme možnost zapůjčení lednic, a to oproti záloze 1500,-Kč a zvýšeni poplatku za ubytování o 10,-Kč/den. V případě, že máte lednici vlastní, zvyšuje se poplatek za ubytování taktéž o 10 Kč/den. Případně se informujte o aktuálním ceníku na recepci. V případě, že máte vlastní televizi, je potřeba tuto skutečnost ohlásit a uhradit poplatek 5,-Kč/den za ubytování navíc. Stejnému režimu podléhá i stolní počítač.

Vše o možnostech

Záloha na klíče

Záloha je vratná a skládá se předem pří započetí ubytování. Vrací se vždy na konci ubytování, proto, prosím, hlaste odjezdy den předem.
Ze zálohy se čerpá poplatek při ztrátě klíčů, případně drobném poškození vybavení pokojů. Záloha je stanovena ve výši 200,-Kč/pokoj a pokrývá jeden klíč od pokoje + čip od vchodových dveří. Na každý další klíč je potřeba složit další zálohu ve výši 200,-Kč. Na tuto zálohu Vám bude vystaven doklad, jenž prosím uschovejte, zároveň slouží k vyzvednutí této zálohy při odjezdu. Ztráta klíčů = 500Kč + doplnění kauce.

Zajímavá či užitečná místa v okolí ubytovny

 • Xaverovský háj
 • Počernický Rybník
 • Park Dolní Počernice
 • Přírodní park Klánovice a Klánovický les
 • Restaurace U Dášů
 • Hostinec Stará Pošta
 • Penny Market
 • Lidl
 • Albert
 • Pizeria Turbanti
 • IKEA
 • Hornbach
 • Makro
 • Mc Donald's
 • KFC
 • Metro B Černý Most

Občanská vybavenost

V Běchovicích se nachází poštovní úřad, místní knihovna Praha – Běchovice, Centrum sociálních služeb Běchovice, TJ Sokol Praha 9 – Běchovice, vlakové stanice Praha-Běchovice – Střed a Praha – Běchovice a čtvrtí projíždí autobusové spoje 109, 163, 209, 221, 222, 250, 903, které zajišťují spojení s Metrem B Černý Most, Palmovka, Metrem A Depo Hostivař nebo Metrem C Letňany.

 
Rezervovat ubytování

 

 

Kontakt

KDE NÁS NAJDETE

MD service s.r.o.
Podnikatelská 558
190 11 Praha 9 - Běchovice
IČO: 282 58 533
Zapsáno: 3.března 2008 Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 135898
Bankovní spojení: 219791185/0300 (ČSOB)

JAK NÁS KONTAKTOVAT

Napište nám email
info@md-service.cz
nebo nám zavolejte
+420 608 770 660

Nahoru