Ubytovna D HOSTEL je situována ve čtyřpodlažním, zděném zrekonstruovaném objektu, zajišťujícím příjemné a komfortní ubytování ve standardu hostel, ubytovna, pension, vybaveném sociálními zařízeními a kuchyňským zázemím na každém patře ubytovny. Prostory naší ubytovny udržujeme v hygienické čistotě s důrazem na dodržování všech norem.

Ubytovna se nachází v zelené části Prahy 9 Běchovicích v areálu Výzkumných ůstavú Běchovice, nabízíme tradici a zkušenosti v poskytování kvalitního a levného bydlení pro jednotlivce, páry, ženy, muže, firmy, sportovní zájezdy, cestovní ruch, studentské a jiné skupiny na krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Samozřejmě uvítáme i spolupráci se státními institucemi, nejrůznějšími cestovními a personálními agentůrami.

Vzhledem k velikosti našeho objektu jsme schopni našim zákazníkům nabídnout různé kategorie bydlení dle nároků na cenu a vybavení pokoje.

Nabídka ubytování

Disponujeme 1 až 3 lůžkovými pokoji se standardním vybavením, ke každému lůžku patří postel včetně příslušenství, židle, stůl, skříň. Dle přání zákazníka je možnost, oproti záloze, dovybavit pokoje například lednicí, nabízíme i možnost internetového připojení WiFi ZDARMA, vysokorychlostní připojení je za poplatek Viz. ceník služeb.

Odpovědi na časté dotazy

Vybavení Ubytovny

Pokoje

Nabízíme jedno až tří lůžkové pokoje pro jednotlivce, ženy, páry, firmy, turisty, řemeslníky, dělníky, zaměstnance, studenty, jenž jsou vždy vybaveny osvětlením, žaluziemi a základním nábytkem, ke každému lůžku je k dispozici, skříň, stůl, židle, případně noční stolek a lampička, zařízení pořizujeme v bytovém domě IKEA. Samozřejmostí jsou minimálně dvě zásuvky na každém pokoji. Podlahová krytina je PVC, případně koberec. Pokoje je možno oproti záloze dovybavit lednicí. Vstupní dveře do pokoje jsou žáruvzdorné s odolnosti třicet minut a osazeny samo zavíracím zařízením, pro bezpečnost a ochránění únikové cesty. V každém pokoji je nainstalován autonomní hlásič požáru (pokud by jste zaregistrovali tiché pípání, prosím hlaste tuto skutečnost na recepci, jedná se pouze o upozornění na blížící se výměnu zdroje). V nabídce jsou i společné pokoje určené k spolubydlení se spolubydlícím i ve variantě ubytování pro ženy.

 • pokoje pro jednotlivce
 • jednolůžkový pokoj
 • dvoulůžkové pokoje
 • třílůžkové pokoje
 • ubytování pro skupiny
 • společné pokoje
 • samostatné pokoje

Sociální zázemí

Nachází se vždy na každém patře budovy, v těsné blízkosti schodiště. Zázemí je na každém patře totožné.
Toalety- na patře jsou vždy 4 toalety se samostatnými kabinkami, v prostorách toalet je jumbo zásobník na toaletní papír a 4 pisoáry pro pány.
Umývárka- vybavením každého patra je minimálně 8 samostatných umyvadel se zásobníkem na mýdlo, v těsné blízkosti sprch.
Sprchy- na každém patře jsou 4 samostatné sprchové boxy s jistotou dostatečného množství teplé vody z centrálního systému vytápění budovy.
Prostory sociálního zázemí jsou každý den uklízeny. Dbáme na řádné dodržování hygienických norem a kapacitu prostor.
Ubytovaní mají možnost libovolného užití soc. zázemí v jakémkoliv patře ubytovny.
Samozřejmostí je dodržování hygienických zásad ubytovaných osob, vyplyvajících z ubytovacího řádu a základu společenské výchovy.

Společná kuchyně

Kuchyně se nacházejí na každém patře budovy, vždy na začátku chodby po pravé straně od schodiště. Jsou vybaveny dřezy pro oplach nádobí a přípravu potravin, přípravky na mytí nádobí, plotýnkovými vařiči na tepelné opracování potravin, mikrovlnými troubami pro ohřev potravin, rychlovarnými konvicemi na ohřev vody a to v každém patře ubytovny.
I zde dbáme na řádné dodržování hygienických zásad a žádáme ubytované, aby prostory kuchyní udržovali v pořádku a čistotě, pro užití jinými ubytovanými.
Ubytovaní mají opět možnost využít kuchyně na libovolném podlaží.

Společné prostory

Vstup a chodby našeho ubytovacího zařízení jsou každý den pravidelně uklízeny a dezinfikovány, naší snahou je poskytnout čisté a útulné ubytování za přijatelné ceny. Vstup, recepce a všechny hlavní chodby jsou pod stálým monitorováním, toto je cíleno především na kontrolu a bezpečí našich hostů. Našim cílem je poklidné a příjemné soužití jednotlivých hostů a udržení čistoty v prostorách ubytovny.

Výtah

Výtah je přímo u schodiště a je hostům k dispozici pro snadný přesun do vyšších pater, výtah je moderní a odpovídá všem současným předpisům. ( Snažíme se býti ekologičtí a proto žádáme naše hosty, pokud se pohybují pouze z patra do patra, aby využívali schodiště, mezi patry je to pouze 28 schodů a mnohdy tak zabrání přesunu výtahu ze vzdálenějších pater a jeho vytížení, když to není nezbytně nutné.)

Recepce

Prostory recepce jsou u hlavního vstupu do budovy ubytovny, jenž je z jižní strany od hlavní příjezdové cesty. Recepce se řídí pracovní dobou a slouží především pro komunikaci s ubytovanými hosty, můžete zde provádět Vaše rezervace, platby, prodlužování pobytu, ale I získávat nutné informace ohledně námi nabízeného ubytování. Případně zde můžete podávat informace o Vámi zjištěných nedostatcích, případně závadách. Náš řádně proškolený a zkušený personál je připraven Vám vždy vyhovět.

Bezpečnost

Ubytovna je kolaudována dle současných předpisů a ctí tak všechna nařízení vycházející z evropských norem, co se hygieny týká, jsou všechny prostory dimenzovány nad standardy požadovaných norem a jsou udržovány v hygienické čistotě, samozřejmě s ohledem na aktuální situaci a způsob užití, přesto s minimální prodlevou nápravy.

Vše o bezpečnosti

Hygiena

Dbáme na řádné dodržování hygienických zásad, proto prostory ubytovny pravidelně uklízíme a dezinfikujeme, náš personál jenž je řádně proškolen a pověřen úklidem veřejných prostor ubytovny, je připraven přijmout Vaše případné postřehy, nebo případná upozornění ohledně znečištění. Chodby a další společné prostory jsou každý den pravidelně uklízeny dezinfikovány a kontrolovány. Kuchyně taktéž procházejí každodenní očistou, přesto ubytované žádáme o důsledné dodržování pořádku a čistoty prostor kuchyní, s ohledem na možnost užití kuchyní ostatními ubytovanými! Sociální zázemí, jsou uklízeny a v průběžně kontrolovány každý den, samozřejmě jsme připraveni přijmout Vaše postřehy v případě, náhlého poškození, nebo náhlého znečištění.

Vše o hygieně

Společenské místnosti

Prostory společenské místnosti jsou vybaveny stoly a posezením pro deset osob. V prostorách je přísný zákaz pohybu cizím osobám, jenž nebylyly předem ohlášeny a osobám pod vlivem alkoholu.

Prodejní automaty

Prodejní automaty jsou umístěny v přízemí za vstupem, zajišťují základní občerstvení s nabídkou snacku, baget, teplých a studených nápojů. Jsou pravidelně doplňovány a jejich sortiment je obměňován dle požadavků našich zákazníků.

Parkování

Nabízíme našim zákazníkům parkování zdarma, přímo pod okny ubytovny, jenž je pod přímým osvětlením a částečným dohledem kamer.

Obsluha

Náš řádně proškolený personál je vždy připraven Vám vyhovět a poradit s dotazy týkajícími se námi nabízených služeb, bezpečnosti, vybavení, úklidu a možná se dozvíte i něco navíc!

Vše o obsluze

Spotřebiče/možnosti

Nabízíme možnost zapůjčení lednic, a to oproti záloze 1500,-Kč a zvýšeni poplatku za ubytování o 10,-Kč/den, v případě, že máte lednici vlastní je zvýšení poplatku za ubytování taktéž 10 Kč/den. Případně se informujte o aktuálním ceníku na recepci.  V případě, že máte vlastní televizi, je potřeba tuto skutečnost ohlásit a uhradit poplatek 5,-Kč/den za ubytování navíc, stejnému režimu podléhá taktéž stolní počítač. 

Vše o možnostech

Záloha na klíče

Tato záloha je vratná, skládá se předem pří započetí ubytování a vrací se vždy na konci ubytování, proto prosím odjezdy hlaste den předem.
Z této zálohy se případně čerpá, pokud by došlo ke ztrátě klíčů, případně drobného poškození na vybavení pokojů. Záloha je stanovena ve výši 200,-Kč/pokoj, záloha pokrývá jeden klíč od pokoje + čip od vchodových dveří, na každé další klíče je potřeba složit další zálohu ve výši 200,-Kč. Na tuto zálohu Vám bude vystaven doklad, jenž prosím uschovejte, zároveň slouží k vyzvednutí této zálohy při odjezdu. Ztráta klíčů = 500Kč + doplnění kauce.

Zajímavá či užitečná místa v okolí ubytovny

 • Xaverovský háj
 • Počernický Rybník
 • Park Dolní Počernice
 • Přírodní park Klánovice  a Klánovický les
 • Restaurace U Dášů
 • Hostinec Stará Pošta
 • PennyMarket
 • Lidl
 • Albert
 • Pizeria Turbanti
 • IKEA
 • Hornbach
 • Makro
 • Mc Donald's
 • KFC
 • Metro B Černý Most

Občanská vybavenost

V Běchovicích se nacházií místní Pošta, místní knihovna Praha – Běchovice, Centrum sociálních služeb Běchovice, TJ Sokol Praha 9 – Běchovice, vlaková stanice Praha-Běchovice - Střed, nebo Praha – Běchovice a autobusové spoje 109, 163, 209, 221, 222 , 250, 903, jenž zajišťují spojení s Metrem B Černý Most, Palmovka a Metrem A Depo Hostivař, nebo Metrem C Letňany.

 
Rezervovat ubytování

 

 

Kontakt

KDE NÁS NAJDETE

MD service s.r.o.
Podnikatelská 558
190 11 Praha 9 - Běchovice
IČO: 282 58 533
Zapsáno: 3.března 2008 Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 135898
Bankovní spojení: 219791185/0300 (ČSOB)

JAK NÁS KONTAKTOVAT

Napište nám email
info@md-service.cz
nebo nám zavolejte
+420 608 770 660

Nahoru