Ubytovna D HOSTEL je situována ve čtyřpodlažním, zděném zrekonstruovaném objektu, zajišťujícím příjemné a komfortní ubytování ve standardu hostel, ubytovna, pension, vybaveném sociálními zařízeními a kuchyňským zázemím na každém patře ubytovny. Prostory naší ubytovny udržujeme v hygienické čistotě s důrazem na dodržování všech norem.

Ubytovna se nachází v zelené části Prahy 9 Běchovicích v areálu Výzkumných ůstavú Běchovice, nabízíme tradici a zkušenosti v poskytování kvalitního a levného bydlení pro jednotlivce, páry, ženy, muže, firmy, sportovní zájezdy, cestovní ruch, studentské a jiné skupiny na krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Samozřejmě uvítáme i spolupráci se státními institucemi, nejrůznějšími cestovními a personálními agentůrami.

Vzhledem k velikosti našeho objektu jsme schopni našim zákazníkům nabídnout různé kategorie bydlení dle nároků na cenu a vybavení pokoje.

Nabídka ubytování

Disponujeme 1 až 3 lůžkovými pokoji se standardním vybavením, ke každému lůžku patří postel včetně příslušenství, židle, stůl, skříň. Dle přání zákazníka je možnost, oproti záloze, dovybavit pokoje například lednicí, nabízíme i možnost internetového připojení WiFi ZDARMA, vysokorychlostní připojení je za poplatek Viz. ceník služeb.

Odpovědi na časté dotazy

Příležitost

Doporučte nás svému zaměstnavateli, po podepsání a zaplacení objednávky Vám vyplatíme předem domluvenou provizi za zprostředkování a to až do výše 10% z celkové fakturace daného klienta.

Vybavení Ubytovny

Pokoje

Nabízíme jedno až tří lůžkové pokoje pro jednotlivce, ženy, páry, firmy, turisty, řemeslníky, dělníky, zaměstnance, studenty, jenž jsou vždy vybaveny osvětlením, žaluziemi a základním nábytkem, ke každému lůžku je k dispozici, skříň, stůl, židle, případně noční stolek a lampička, zařízení pořizujeme v bytovém domě IKEA. Samozřejmostí jsou minimálně dvě zásuvky na každém pokoji. Podlahová krytina je PVC, případně koberec. Pokoje je možno oproti záloze dovybavit lednicí. Vstupní dveře do pokoje jsou žáruvzdorné s odolnosti třicet minut a osazeny samo zavíracím zařízením, pro bezpečnost a ochránění únikové cesty. V každém pokoji je nainstalován autonomní hlásič požáru (pokud by jste zaregistrovali tiché pípání, prosím hlaste tuto skutečnost na recepci, jedná se pouze o upozornění na blížící se výměnu zdroje). V nabídce jsou i společné pokoje určené k spolubydlení se spolubydlícím i ve variantě ubytování pro ženy.

 • pokoje pro jednotlivce
 • jednolůžkový pokoj
 • dvoulůžkové pokoje
 • třílůžkové pokoje
 • ubytování pro skupiny
 • společné pokoje
 • samostatné pokoje

Sociální zázemí

Nachází se vždy na každém patře budovy, v těsné blízkosti schodiště. Zázemí je na každém patře totožné.
Toalety- na patře jsou vždy 4 toalety se samostatnými kabinkami, v prostorách toalet je jumbo zásobník na toaletní papír a 4 pisoáry pro pány.
Umývárka- vybavením každého patra je minimálně 8 samostatných umyvadel se zásobníkem na mýdlo, v těsné blízkosti sprch.
Sprchy- na každém patře jsou 4 samostatné sprchové boxy s jistotou dostatečného množství teplé vody z centrálního systému vytápění budovy.
Prostory sociálního zázemí jsou každý den uklízeny. Dbáme na řádné dodržování hygienických norem a kapacitu prostor.
Ubytovaní mají možnost libovolného užití soc. zázemí v jakémkoliv patře ubytovny.
Samozřejmostí je dodržování hygienických zásad ubytovaných osob, vyplyvajících z ubytovacího řádu a základu společenské výchovy.

Společná kuchyně

Kuchyně se nacházejí na každém patře budovy, vždy na začátku chodby po pravé straně od schodiště. Jsou vybaveny dřezy pro oplach nádobí a přípravu potravin, přípravky na mytí nádobí, plotýnkovými vařiči na tepelné opracování potravin, mikrovlnými troubami pro ohřev potravin, rychlovarnými konvicemi na ohřev vody a to v každém patře ubytovny.
I zde dbáme na řádné dodržování hygienických zásad a žádáme ubytované, aby prostory kuchyní udržovali v pořádku a čistotě, pro užití jinými ubytovanými.
Ubytovaní mají opět možnost využít kuchyně na libovolném podlaží.

Společné prostory

Vstup a chodby našeho ubytovacího zařízení jsou každý den pravidelně uklízeny a dezinfikovány, naší snahou je poskytnout čisté a útulné ubytování za přijatelné ceny. Vstup, recepce a všechny hlavní chodby jsou pod stálým monitorováním, toto je cíleno především na kontrolu a bezpečí našich hostů. Našim cílem je poklidné a příjemné soužití jednotlivých hostů a udržení čistoty v prostorách ubytovny.

Výtah

Výtah je přímo u schodiště a je hostům k dispozici pro snadný přesun do vyšších pater, výtah je moderní a odpovídá všem současným předpisům. ( Snažíme se býti ekologičtí a proto žádáme naše hosty, pokud se pohybují pouze z patra do patra, aby využívali schodiště, mezi patry je to pouze 28 schodů a mnohdy tak zabrání přesunu výtahu ze vzdálenějších pater a jeho vytížení, když to není nezbytně nutné.)

Recepce

Prostory recepce jsou u hlavního vstupu do budovy ubytovny, jenž je z jižní strany od hlavní příjezdové cesty. Recepce se řídí pracovní dobou a slouží především pro komunikaci s ubytovanými hosty, můžete zde provádět Vaše rezervace, platby, prodlužování pobytu, ale I získávat nutné informace ohledně námi nabízeného ubytování. Případně zde můžete podávat informace o Vámi zjištěných nedostatcích, případně závadách. Náš řádně proškolený a zkušený personál je připraven Vám vždy vyhovět.

Bezpečnost

Ubytovna je kolaudována dle současných předpisů a ctí tak všechna nařízení vycházející z evropských norem, co se hygieny týká, jsou všechny prostory dimenzovány nad standardy požadovaných norem a jsou udržovány v hygienické čistotě, samozřejmě s ohledem na aktuální situaci a způsob užití, přesto s minimální prodlevou nápravy.

Vše o bezpečnosti

Hygiena

Dbáme na řádné dodržování hygienických zásad, proto prostory ubytovny pravidelně uklízíme a dezinfikujeme, náš personál jenž je řádně proškolen a pověřen úklidem veřejných prostor ubytovny, je připraven přijmout Vaše případné postřehy, nebo případná upozornění ohledně znečištění. Chodby a další společné prostory jsou každý den pravidelně uklízeny dezinfikovány a kontrolovány. Kuchyně taktéž procházejí každodenní očistou, přesto ubytované žádáme o důsledné dodržování pořádku a čistoty prostor kuchyní, s ohledem na možnost užití kuchyní ostatními ubytovanými! Sociální zázemí, jsou uklízeny a v průběžně kontrolovány každý den, samozřejmě jsme připraveni přijmout Vaše postřehy v případě, náhlého poškození, nebo náhlého znečištění.

Vše o hygieně

Společenské místnosti

Prostory společenské místnosti jsou vybaveny stoly a posezením pro deset osob. V prostorách je přísný zákaz pohybu cizím osobám, jenž nebylyly předem ohlášeny a osobám pod vlivem alkoholu.

Prodejní automaty

Prodejní automaty jsou umístěny v přízemí za vstupem, zajišťují základní občerstvení s nabídkou snacku, baget, teplých a studených nápojů. Jsou pravidelně doplňovány a jejich sortiment je obměňován dle požadavků našich zákazníků.

Parkování

nabízíme našim zákazníkům parkování zdarma, stačí když spz vozu ohlásíte na recepci, bude vám k ubytování vystavena parkovací karta a vy tak budete moci zdarma ( vždy jeden vůz na pokoj) bezstarostně využívat parkování přímo pod okny ubytovny, jenž je pod přímým osvětlením a částečným dohledem kamer.

Obsluha

Náš řádně proškolený personál je vždy připraven Vám vyhovět a poradit s dotazy týkajícími se námi nabízených služeb, bezpečnosti, vybavení, úklidu a možná se dozvíte i něco navíc!

Vše o obsluze

Spotřebiče/možnosti

Nabízíme možnost zapůjčení lednic, a to oproti záloze 1500,-Kč a zvýšeni poplatku za ubytování o 10,-Kč/den, v případě, že máte lednici vlastní je zvýšení poplatku za ubytování taktéž 10 Kč/den. Případně se informujte o aktuálním ceníku na recepci.  V případě, že máte vlastní televizi, je potřeba tuto skutečnost ohlásit a uhradit poplatek 5,-Kč/den za ubytování navíc, stejnému režimu podléhá taktéž stolní počítač. 

Vše o možnostech

Záloha na klíče

Tato záloha je vratná, skládá se předem pří započetí ubytování a vrací se vždy na konci ubytování, proto prosím odjezdy hlaste den předem.
Z této zálohy se případně čerpá, pokud by došlo ke ztrátě klíčů, případně drobného poškození na vybavení pokojů. Záloha je stanovena ve výši 200,-Kč/pokoj, záloha pokrývá dva klíče od pokoje, na každé další klíče je potřeba složit další zálohu ve výši 100,-Kč. Na tuto zálohu Vám bude vystaven doklad, jenž prosím uschovejte, zároveň slouží k vyzvednutí této zálohy při odjezdu. Ztráta klíčů = 100Kč + doplnění kauce.

Zajímavá či užitečná místa v okolí ubytovny

 • Xaverovský háj
 • Počernický Rybník
 • Park Dolní Počernice
 • Přírodní park Klánovice  a Klánovický les
 • Restaurace U Dášů
 • Hostinec Stará Pošta
 • PennyMarket
 • Lidl
 • Albert
 • Pizeria Turbanti
 • IKEA
 • Hornbach
 • Makro
 • Mc Donald's
 • KFC
 • Metro B Černý Most

Občanská vybavenost

V Běchovicích se nacházií místní Pošta, místní knihovna Praha – Běchovice, Centrum sociálních služeb Běchovice, TJ Sokol Praha 9 – Běchovice, vlaková stanice Praha-Běchovice - Střed, nebo Praha – Běchovice a autobusové spoje 109, 163, 209, 221, 222 , 250, 903, jenž zajišťují spojení s Metrem B Černý Most, Palmovka a Metrem A Depo Hostivař, nebo Metrem C Letňany.

 
Rezervovat ubytování

 

 

Kontakt

KDE NÁS NAJDETE

MD service s.r.o.
Podnikatelská 558
190 11 Praha 9 - Běchovice
IČO: 282 58 533
Zapsáno: 3.března 2008 Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 135898
Bankovní spojení: 219791185/0300 (ČSOB)

JAK NÁS KONTAKTOVAT

Napište nám email
info@md-service.cz
nebo nám zavolejte
+420 608 770 660

Nahoru