Ubytovna je kolaudována dle současných norem a ctí tak všechna nařízení vycházející z evropských norem, co se hygieny týká, jsou všechny prostory dimenzovány nad standardy požadovaných norem a jsou udržovány v hygienické čistotě, samozřejmě s ohledem na aktuální situaci a způsob užití, přesto s minimální prodlevou nápravy. V každém patře je vyvěšen Hygienický řád, jenž je schválen Hygienickou stanicí hl. města Prahy.
Co se požární bezpečností týče, je ubytovna řádně kolaudována a velice bezpečná, po nedávné požární kontrole, budova je vybavena výkonou vzduchotechnikou pro odtah kouře, požárními sirénami, pro hlášení požáru dvěma hydranty a minimálně třemi hasícími přístroji na každém patře. Pro případ výpadku proudu jsou pro snadnou orientaci všechny chodby vybavenu nouzovým osvětlením s třicetiminutovou rezervou. Na každém patře budovy je vyvěšen požární orientační plán a řádně značené směry únikových cest. Výtah je evakuační, tudíž nehrozí uvíznutí při výpadku proudu, I při obsazení osobami sám dojede do přízemí a dveře výtahu se otevřou. Jednotlivé pokoje jsou vybaveny samozavírači a protipožárními dveřmi s třicetiminutovou požární bezpečnostní ochranou, na každém pokoji je umístěn hlásič požáru, jenž aktivuje alarm. Tato zařízení odpovídají bezpečnostním normám a jejich zneužití se trestá dle zákona o šíření poplašné zprávy.

Dále je objekt pokryt kamerovým systémem se zálohou záznamu, jenž eliminuje výskyt cizích osob a zajišťuje bezpečí ve společných prostorách na ubytovně, I přesto ubytované žádáme, aby své pokoje řádně zamykali, nenechávali na pokojích zapnuté elektrické spotřebiče bez dozoru ( na pokojích je přísný zákaz používání jakýchkoli vařičů, rychlovarných konvic, mikrovlnných a jiných trub, a jiných zařízení určených k ohřevu, či chlazení,používání těchto spotřebičů je povoleno pouze v prostorách kuchyní) a v žádném případě nemanipulovali na pokoji a v prostorách ubytovny s ohněm a hořlavinami!

Zpět na nabídku

 

 

 

 

 

 

Kontakt

KDE NÁS NAJDETE

MD service s.r.o.
Podnikatelská 558
190 11 Praha 9 - Běchovice
IČO: 282 58 533
Zapsáno: 3.března 2008 Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 135898
Bankovní spojení: 219791185/0300 (ČSOB)

JAK NÁS KONTAKTOVAT

Napište nám email
info@md-service.cz
nebo nám zavolejte
+420 608 770 660

Nahoru