Nabízíme možnost zapůjčení lednic, oproti vratné záloze 1500,-Kč a zvýšeni poplatku za ubytování o 10,-Kč/den, v případě, že máte lednici vlastní je zvýšení poplatku za ubytování taktéž 10 Kč/den.
V případě, že máte vlastní televizi  je potřeba tuto skutečnost ohlásit a uhradit poplatek 5,-Kč/den za ubytování navíc.
Případně se informujte o aktuálním ceníku na recepci.

Vařiče jenž jsou umístěny v prostorách kuchyní, slouží k ohřevu potravin a je přísně zakázáno používat vlastní vařiče a jiná zařízeni určená k ohřevu, v prostorách pokojů! Důvodem je bezpečnost a omezení příkonu zásuvek na pokojích, v případě užití jakéhokoliv ohřívače, dojde k výpadku proudu, jističe jsou chráněny proti přetížení, toto opatření se týká i přímotopů, případně i klimatizací, jenž taktéž nesmějí být v prostorách pokojů používány.
Rychlovarné konvice, jenž jsou umístěny v prostorách kuchyní, slouží všem ubytovaným, proto žádáme, aby nebyly odnášeny z prostor kuchyní, aby mohly posloužit i ostatním ubytovaným, vlastní konvice, používejte taktéž pouze v kuchyňkách, použití na pokoji je zakázáno s rizikem výpadku proudu.

Prodejní automaty jsou v přízemí ubytovny, nabízejí možnost osvěžení, pohoštění.

Internet je v prostorách ubytovny zdarma, toto WiFi připojení slouží k základnímu přístupu k internetu, za účelem přečtení základních zpráv a stažení mailu, v případě zájmu o vysokorychlostní internet, nabízíme možnost zpoplatněné služby dle cen dodavatele a následném přístupu k rychlému internetu, poplatek činí 10,-Kč/den.
Došlá pošta je ukládána na recepci a připravena k následnému převzetí, za došlou poštu neručíme!
Nabízíme možnost zapůjčení pračky, jedno vypraní je za 30,-Kč, dvě vypraní pak za 50,-Kč. Pračka se nachází v přízemí naproti výtahu, klíče jsou k vyžádání na recepci.

Zpět na nabídku

 

 

Kontakt

KDE NÁS NAJDETE

MD service s.r.o.
Podnikatelská 558
190 11 Praha 9 - Běchovice
IČO: 282 58 533
Zapsáno: 3.března 2008 Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 135898
Bankovní spojení: 219791185/0300 (ČSOB)

JAK NÁS KONTAKTOVAT

Napište nám email
info@md-service.cz
nebo nám zavolejte
+420 608 770 660

Nahoru